Obsługa kadrowa

Prowadzisz firmę i prawdopodobnie jesteś też pracodawcą. To świetnie! Oznacza to, że dbasz o dobre samopoczucie swoich pracowników i cenisz ich jako istotną część firmy. Prowadzenie firmy wiąże się jednak z pewną liczbą obowiązków, a jednym z nich jest zapewnienie pracownikom odpowiedniej opieki. Dla młodej i rozwijającej się firmy bardzo ważne jest zapewnienie skutecznego, niedrogiego i niezawodnego działu kadr. Wielu właścicieli małych firm ma trudności z zatrudnieniem pracownika do działu kadr. Jednak jest on niezbędny do zarządzania relacjami z pracownikami, koordynowania płac, rozliczania wynagrodzeń i podejmowania ważnych decyzji dotyczących równowagi między życiem zawodowym a prywatnym.

Zapewnienie skutecznego, niedrogiego i niezawodnego działu kadr

Dlatego firmy często potrzebują wsparcia konsultantów z działu kadr, którzy służą swoją wiedzą i doświadczeniem. Kadry i płace mają zasadnicze znaczenie dla ciągłego rozwoju każdej firmy. Jednak gdy przychodzi do znalezienia dobrego konsultanta, który zajmie się tymi usługami, możesz napotkać kilka wyzwań. Największym wyzwaniem przy zatrudnianiu menedżera ds. zasobów ludzkich jest fakt, że chciałbyś zatrudnić osobę godną zaufania, posiadającą odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Należy podkreślić znaczenie tych cech, ponieważ mogą one w znacznym stopniu wpłynąć na funkcjonowanie firmy.

Oferujemy profesjonalne prowadzenie działu kadr

Dlatego właśnie oferujemy profesjonalne prowadzenie działu kadr. Zatrudniamy grupę profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy mogą pomóc Twojej firmie w najbardziej efektywny sposób. Zajmiemy się wszystkim, co jest potrzebne: wynagrodzeniami, ubezpieczeniami społecznymi i opieką medyczną, fakturami, podatkami i deklaracjami. Będziemy pośredniczyć między pracownikami a Urzędem Skarbowym, usuniemy wszystkie ich problemy dotyczące spraw socjalnych, uprawnień rodzicielskich, takich jak zdolność produkcyjna czy zarządzanie zwolnieniami lekarskimi, sprawy pracowników niepełnosprawnych i wnioski urlopowe.

Rzetelne i profesjonalne prowadzenie – kadry i płace

Dział kadr jest ważną częścią struktury firmy. Odpowiada za wszystkie procesy związane z zatrudnianiem i zarządzaniem personelem organizacji, od zapewnienia terminowego wypłacania wynagrodzeń po rozwiązywanie codziennych problemów, takich jak zwolnienia lekarskie i wnioski urlopowe. Specjalizujemy się w zagadnieniach prawa pracy i świadczymy na rzecz naszych klientów usługi prawne, które obejmują m.in. sporządzanie umów o pracę i odpraw, doradztwo i szkolenia w zakresie przestrzegania indywidualnych i zbiorowych układów pracy, doradztwo w zakresie wewnętrznych procedur pracowniczych, zapewnienie terminowego wypłacania wynagrodzeń dla pracowników. Przygotujemy raporty, deklaracje i inne pisma do Urzędu Skarbowego i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Sprawdzimy, czy dokumenty powstające w Twojej firmie są zgodne z obowiązującymi przepisami prawa pracy, a w szczególności z Kodeksem Pracy. Odciążymy Cię w sprawach związanych ze zwolnieniami lekarskimi i wnioskami urlopowymi.